ТРАПЕЦІЄПОДІБНЕ ЛЕЗО № 82
3 914 ₴/упаковка
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026+380509041234
- +380 (66) 466-78-40Viber, Telegram
- +380 (98) 550-81-01Telegram
- +380 (50) 904-12-34Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Довжина * | 30 мм |
|---|---|
| Ширина * | 9 мм |
| Товщина матеріалу * | 0,4 мм |
| Одиниця упаковки | 80 в магазині |
| Поліпшення/виконання | Нержавіючий |
| Заточка | 2-стороння заточка |
| Вид Кромки Леза | з 2 сторін |
| Характеристики леза | Лезо 2-разового користування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 914 ₴/упаковка



