ПРОМИСЛОВЕ ЛЕЗО № 869
88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026+380509041234
- +380 (66) 466-78-40Viber, Telegram
- +380 (98) 550-81-01Telegram
- +380 (50) 904-12-34Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Довжина * | 57 мм |
|---|---|
| Ширина * | 18,8 мм |
| Товщина матеріалу * | 0,4 мм |
| Одиниця упаковки | В прозорій упаковці 10шт |
| Поліпшення/виконання | Ріжучі кромки з покриттям нітридом титану |
| Заточка | з глибокою кромкою, 2-стороння заточка |
| Вид Кромки Леза | з 2 сторін |
| Характеристики леза | Лезо 2-разового користування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴



