ПРОМИСЛОВЕ ЛЕЗО № 13510
10 600 ₴/упаковка
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026+380509041234
- +380 (66) 466-78-40Viber, Telegram
- +380 (98) 550-81-01Telegram
- +380 (50) 904-12-34Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Довжина * | 43 мм |
|---|---|
| Ширина * | 22 мм |
| Товщина матеріалу * | 0,1 мм |
| Одиниця упаковки | 500 лез (в індивідуальній паперовій упаковці) |
| Поліпшення/виконання | Нержавіючий з покриттям з матеріалу TEFLON®, Ріжучі кромки з платиновим покриттям |
| Заточка | 2-стороння заточка |
| Вид Кромки Леза | з 1 сторони |
| Характеристики леза | Лезо 4-кратного користування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 600 ₴/упаковка



