ЛЕЗО ДЛЯ ГРАФІЧНИХ РОБІТ № 8629
2 720 ₴/100 шт.
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026+380509041234
- +380 (66) 466-78-40Viber, Telegram
- +380 (98) 550-81-01Telegram
- +380 (50) 904-12-34Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Довжина * | 34,4 мм |
|---|---|
| Ширина * | 5,7 мм |
| Товщина матеріалу * | 0,5 мм |
| Одиниця упаковки | 100 в безпечному дозаторі |
| Поліпшення/виконання | TiN-покриттям |
| Заточка | 2-стороння заточка |
| Вид Кромки Леза | з 2 сторін |
| Характеристика Безпеки | закруглені кінчики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴/100 шт.



